E-TİCARET SİTELERİ

İşinize uygun eticaret paketleri

Doğru eticaret uygulaması ile başarıya ulaşma olanağınız %100 daha yüksektir.


  STANDART PRO  GOLD 
Aylık Trafik 10 GB 30 GB 50 GB
E-Posta Hesabı 10 20 30
Ürün / Kategori / Marka Yönetimi Sınırsız Sınırsız Sınırsız
Ticket & Telefon ile Teknik Destek

 

 

 

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

 

 

 

Mobil Responsive Uyum

 

 

 

Havale / Kapıda Ödeme Sistemi

 

 

 

Blog / İçerik Yönetimi

 

 

 

Kargo Yönetimi

 

 

 

İstatistik ve Raporlama

 

 

 

Banner Slider Yönetimi

 

 

 

Vitrin Ürün Yönetimi

 

 

 

Üyelik Girişi Yapmadan Alışveriş İmkanı

 

 

 

Kredi Kartı Modülü

 

 

 

Hediye Çeki

 

 

 

Toplu Ürün Güncelleme

 

 

 

Excel Üzerinden Toplu Ürün Ekleme

 

 

 

Otomatik Aktif Sanal POS

 

 

 

Kampanya Modülü

 

 

 

XML Tedarikçi Modülü

 

 

 

XML Entegrasyonları

 

 

2 Adet
Facebook Üyelik Girişi ile Alışveriş İmkanı

 

 

 

Online Fatura Modülü

 

 

 

N11 Ürün Entegrasyonu

 

 

Opsiyonel
Hepsiburada Ürün Entegrasyonu

 

 

Opsiyonel
Gittigidiyor Ürün Entegrasyonu

 

 

Opsiyonel
  BİLGİ ALIN BİLGİ ALIN BİLGİ ALIN


  STANDART PRO  GOLD 
Sanal Pos (Opsiyonel) +350   +350   +350  


Kullanıcı dostu kontrol panelini keşfedin
Kullanıcı dostu eticaret kontrol paneli, eticaret gereksinimleri yanında komple bir içerik yönetim sistemidir.
Ticaret kontrol paneli, e-ticaret sitesini yönetmenizi sağlayan komple bir içerik yönetim sistemidir. Güçlü e-ticaret altyapısı ile birlikte, kolayca sınırsız sayfa, iletişim forumları, insan kaynakları forumları, talep forumları, blok, haber, anket gibi ihtiyaç duyabileceğiniz diğer e-ticaret platformlarında olmayan birçok özellik ile donatılmıştır.
E Ticaret sitenle ilgili, iletişim ayarları, kargo ayarları, ödeme ayarları, dil ayarları, bölge ayarları, şablon ayarları ve eklentilerle ilgili ayarları kolayca eticaret kontrol panelinizle yönetebilirsiniz.

İçerik Yönetimi

E-Ticaret sitenizle birlikte; şirket ve hizmetlerinizi de, sınırsız sayfa ekleyerek içerik editöründen yönetebilirsiniz. Sınırsız dinamik sayfa oluşturabilirsiniz, bilgilendirme sayfalarıyla ziyaretçilerinize ürünlerinizin yanında hizmetlerinizle ilgili bilgiler de verebilirsiniz. Dinamik bir web sitesinde yapabileceklerinizi, eticaret sitenizle de yapabilirsiniz. Sayfalarınızı ayrı ayrı optimize edebilir ve google’da daha fazla performans gösterebilirsiniz.

Sipariş İşlemleri

Dinamik sipariş yönetimi ile siparişlerinizi kolayca yönetebilirsiniz, ister toplu ister tek tek sipariş durumlarını görebilir, sipariş durumunu değiştirebilir, fatura, irsaliye, kargo etiket işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.


Vitrin Yönetimi

Ürünlerinizi, fırsat ürünlerinizi, yeni gelen ürünlerinizi, indirimli ürünlerinizi e-ticaret sitenizin vitrinine sınırsız sayıda çıkarabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Banner Reklam Yönetimi
Banner ve reklam yönetim modülü aracılığıyla dilediğiniz ürünü veya kampanyayı sürekli değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü dönemsel olarak veya standart olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Reklam modülü aracılığıyla sağ veya sol bloklara istediğiniz formatta reklâm bandı resim, flash, gif gibi
reklam kampanyalarınızı yayınlayabilirsiniz.


Ürünler Üzerinde Tam Kontrol

Ürünleri toplu güncelleştirme, stok seviyelerini görebilme, bir bakışta tüm ürünleri görüntülüye bilme, ürünler içerisinde düşük stok seviyelerini listeleyebilme, ürün veya seçenekleri stokta olmadığında satın alma ve devre dışı bırakmak özelliği ve stok azaldığında e-posta ve sms bildirimleri alabilme özelliği.E-Ticaret Site Ayarları

Mağazanızla ilgili, iletişim ayarları, sipariş teslim gün/saat aralığı, kargo ayarları, ödeme ayarları, dil ayarları, bölge/il/ilçe/mahalle ayarları ve eklentilerle ilgili ayarları kolayca yönetebilirsiniz.


Esnek Yazılım Altyapısı

Esnek e ticaret altyapısı ile kategorilerinizi özgünleştirin, tasarımınızı özgünleştirin, mağazalarınızda ayrıcalıklar yaratın, standart e-ticaret siteleri yerine, dinamik kontrol panelleri ile sanal mağazanızı özelleştirebilir, özel e ticaret siteleri oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu 

E-ticaret sitenizi ziyaret eden ziyaretçileriniz kolayca ürünlerinizi inceleyebilirler ve hızlıca satın alabilirler, üyelik gerektirmeden alışveriş yapabilirler, üye olmadan Facebook hesapları ile e-ticaret sitenize bağlanabilirler, özgürce protokollere takılmadan e-ticaret sitenizden faydalanabilirler.